NASA melder at rundt den 3. oktober 2019 vil den fjellaktige asteroiden« 2007-FT3 passere nært jorden for første gang.
Jeg delte følgende på Facebook morgenen 25/7 kl. 09.40.
- Oppdatering 31/7-19! Det viser seg at den 25/7 (7:7) da klokka nærmet seg halv tolv, sneiet en asteroide jorda på rundt 70.000 kilometers avstand, til astronomers store forbløffelse. De oppdaget ikke den store steinen før dager ETTER at den hadde passert oss. (Kilde)
NASAs Sentry er et automatisert system som overvåker gjenstander i rommet som har potensiale til å treffe jorden i løpet av de neste 100 år.
Tilbake til passasjen i oktober. Jeg får innlede med at det er svært små sjanser for nedslag, men det kan skje om den kommer ut av kurs. Nedenfor litt om tallene ++.
Klikk her eller på bildet for å lese mer eller melde deg ordningen som koster fra kr. 333,-. Er du allerede abonnent, logg deg inn nedenfor for å lese denne artikkelen.LESE MER? Artikler merket (A) er forbeholdt abonnenter på undervisnings-artiklene. Som abonnent får du tilgang til alt på Numerologen, alle kalkulatorer og over 200 lærerike artikler.
Comments are closed.