RUNE ØYGARD OG TALLET 33/SEX (A)

Både Terje Søviknes og Rune Øygard ble rammet av tallet 33 (6) som har i seg en sterk magnetisme på godt og ondt og kan være det mest ekstreme av alle tall.

3
4462

På disse sidene analyseres kjente mennesker for at du skal få en dypere forståelse for Numerologi.

Tallet 6 har i seg en sterk magnetisme på godt og ondt, og Mestertallet 33/6 kan være det mest ekstreme av alle.

Vi tar et lite dykk og ser på Rune Øygard fra Vågå-saken. Nå har det ikke vært så mange sex-skandaler med norske politikere, en av dem var med FRP-politikeren Terje Søviknes (født 28/1-69). Året da han fylte 33(6) år og sitt Personlige år 6 trakk han seg som nestleder etter en sexskandale med en yngre jente.

Vil du lese hele artikkelen? Artikler merket (A) er forbeholdt abonnenter på undervisningsartiklene. Som abonnent får du tilgang til alle kalkulatorer og over 200 lærerike artikler.

Vil du abonnere? Klikk her for å lese mer om og melde deg på ordningen eller fornye abonnement. Priser fra kr. 333,-.

Er du aktiv abonnent kan du lese artikkelen ved å logge deg inn nedenfor.

Kommentarer er stengt.